Ботсвана 25.03.2021 Зимбабве
Ботсвана -: - Зимбабве
24.01.2021 23:26

Мали, Камерун се класира като играч на Зимбабве след 149 секунди

Мали и домакините Камерун си осигуриха четвъртфинални места на шампионата на Африканските нации и играч на Зимбабве беше заменен 149 секунди в първото полувреме, тъй като група А приключи в неделя .... Повече ▼ ' 16.11.2020 20:59

Махрез отбелязва резултата, тъй като Алжир се класира за Купата на нациите на Африка

Крилото на Манчестър Сити Рияд Махрез вкара като носители на титлата Алжир направи равенство 2-2 в Зимбабве в понеделник и стана третата държава, която си запази място на Купата на нациите на Африка през 2021 г. .... Повече ▼ ' 02.26.2020 11:17

Футболни стадиони в Зимбабве, неподходящи за международни игри: CAF

Стадионите на Зимбабве бяха обявени за неподходящи за високопоставени мачове от Конфедерацията на африканския футбол (CAF), принуждавайки спортните власти да търсят алтернативно място за предстоящия квалификационен турнир за Купата на нациите на Африка срещу Алжир .... Повече ▼ ' 10.09.2019 17:43

Смела Сомалия потъна от късен гол в трилъра на Световната купа

Африканските футболни миниатюри Сомалия бяха елиминирани от квалификацията за Мондиал 2022 във вторник след драматична загуба с 3-1 от Зимбабве в Хараре .... Повече ▼ ' 22.06.2019 02:25

Египет спечели победа за стартирането на Купата на нациите в Африка

Египет на Мохамед Салах стартира своята оферта за рекордния осми трофей на Купата на нациите на Африка в петък с победа с 1: 0 над Зимбабве в Кайро в началната игра на турнир, разширен до 24 отбора и игран за първи път през юни и юли .... Повече ▼ ' 19.06.2019 16:38